Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UA

Токени і смарт карти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Токени (secure token перекладається як "картка захисту") - це аналоги флешок, купити які обов'язково, якщо потрібно зберігати ключ особистої ЕЦП на захищеному носії. Вони випускаються у вигляді смарт-карт.

Смарткарти та токени для зберігання ЕЦП

Повсюдно застосовуються для безпечного використання ЕЦП та дають доступ до використання підпису електронної документації.

Такі мінімалістичні апаратно-програмні пристрої виконують швидку функцію розпізнавання господаря ключа, і надають доступ до мережі та інформації лише успішному користувачу. Ключем для смарткарти може бути послідовність знаків і символів, що змінюється. Основний компонент системи верифікації та генерування кодів доступу - спеціалізована ОС для крипто-зцілень (обов'язково ліцензійна).

Застосування смарт карт та токенів

Пристрої забезпечують ідентифікацію користувачів та захищають не тільки ЕЦП, але й інші цифрові сертифікати та ключі шифрування для забезпечення доступу. Зберігання інформації з ними є безпечним, а сервери (в т.ч. мережі та диски) надійно захищені.

Купити смарткарту та токени інших типів в Україні можна для ключів КЕП сертифікатів АЦСК, е-декларування, онлайн-банкінгу та ін. Пристрій формує та здійснює перевірки електронного підпису, авторизації, шифрування, зберігання ключових секретної інформації. Для роботи зі смарт-картами необхідно додатково придбати зчитувач смарт-карт (картридер).

Важливо! Для кожного ключа необхідно придбати окрему смарткарту.

Устаткування для ідентифікації може бути:

  • безконтактне,

  • контактне,

  • комбіноване.

Воно додатково забезпечується інтерфейсами мережі (Bluetooth, USB, ISO 7816, RFID), може бути виконане у різних дизайнах, включаючи безпечний корпоративний доступ.

Купити смарткарти та токени у Києві

Ціни смарт карт та токенів варіюються від 750 грн до 3000 грн. Ціна залежить від типу пристрою, обсягу пам'яті, матеріалу корпусу. У нашому магазині можна замовити електронний ключ-карту або дармовис надійних брендів - Yubico та AuthenTrend. Лінійки цих виробників містять кілька версій двофакторної автентифікації. На замовлення вони недоступні - наявність уточнюйте в чаті у менеджера.

Сплатити замовлення можна будь-якою карткою банку, після 100% передоплати обладнання буде надіслано "Новою поштою". Якщо виникають питання про те, як знайти пристрій – смарткарту або USB-рішення для конкретного завдання та особливих умов експлуатації, – зв'яжіться з консультантом.

 

Вгору