Доставка

Замовлення, зроблені або оплачені до 12:00, відправляються того ж дня, після — на наступний робітник. Відправлення не здійснюються у вихідні дні, також можливі невеликі затримки в період великих акцій.

Замовлення доставляються компанією «Нова Пошта» до відділень перевізника. Терміни: 1-3 дні.

Після оформлення замовлення вам залишиться лише дочекатися доставки. Ми не потривожимо Вас непотрібними дзвінками. Статус обробки замовлення ви зможете відстежувати в особистому кабінеті, також вам будуть надходити інформаційні СМС повідомлення.

Оплата

Усі оплати здійснюються автоматично через платіжний сервіс під час оформлення замовлення. Також оплатити замовлення можна після оформлення в особистому кабінеті повної версії сайту, натиснувши на «Сплатити замовлення» на сторінці зі списком замовлень. Якщо оплата не буде протягом 2-х днів з моменту замовлення, то він буде автоматично скасований.

1. Готівка

Оплата готівкою при отриманні товару

2. Приват24

Сплатити замовлення можна у Приват24. Без комісії!

3. Visa/Mastercard

Оплата замовлення онлайн банківською карткою Visa та MasterCard. Доставлення товару можлива лише після підтвердження платежу.

4. Безготівковими

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми

 

При виборі безготівкового способу оплати, Доставлення замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.