Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UA
Про магазин

Про магазин

Bitwallet —інтернет-магазин криптогаманців та аксесуарів в Україні, який пропонує продукцію найпопулярніших світових брендів. Офіційний дистриб'ютор дозволяє організувати повний цикл роботи з криптовалютами.

Інтернет-магазин криптогаманців та аксесуарів Bitwallet

Криптовалютну ферму можна легко організувати в Україні. В асортименті магазину представлено все необхідне обладнання для майнінгу:

  • Апаратні мультивалютні криптогаманці від Trezor, Ledger, Cool BitX, KeepKey, Shift Cryptosecurity, ARCHOS;

  • Майнери BITMAIN із потужностями від 13,5 до 135 TH/S1, обладнання працює через алгоритми Equihash або SHA-2566;

  • Криптомати START, START+ та STANDART;

  • Токени та смарт карти торгових марок The Kernel та AuthenTrend.

Тут можна купити аксесуари для криптогаманців і супутнього обладнання, а також пристрої шифрування даних. Якщо потрібного товару не виявляється у наявності, можна оформити попереднє замовлення.

Як ми працюємо

Bitwallet представлений на офіційних сайтах виробників як легальний український реселлер. Виробники локальних гаманців для криптовалюти довіряють нам, що є гарантією оригінальності обладнання нашого каталогу. Отже, нам довіряє і споживач.

Сплатити покупку можна готівкою, з картки будь-якого банку або безготівково. Замовлення обробляються одразу, заявки оплачені до 12:00 будуть надіслані покупцю у день звернення; після — наступного робочого дня. Посилка може тривати 1-3 діб. Затримка доставки може статися лише у період проведення великих масових акцій, а також у вихідні дні. Отримати замовлення можна на будь-яке відділення Нової Пошти.

  • Навіщо потрібен крипто-гаманець

Апаратний гаманець необхідний для роботи з криптовалютами (майнінг, зберігання, транзакції). Він замінює електронний гаманець для біткоїнів та іншої крипти, сам генерує та зберігає ключі. Такі гаманці безпечні, оскільки завжди є офлайн.

  • Які гарантії на гаманці для криптовалют 

Умови гарантії визначає виробник. Зазвичай цей термін обслуговування становить 24 місяці. Замовляючи пристрої на нашому сайті, клієнти отримують заводські документи, які включають гарантійний договір.

  • Які бренди криптогаманців популярні

Торгові марки Trezor, Ledger, Cool BitX, KeepKey, Shift Cryptosecurity та ARCHOS популярні по всьому світу, зокрема в Україні.

  • Які умови доставки?

Доставка займає 1-3 доби, здійснюється "Новою поштою". Товар відвантажується відразу після оплати або наступного робочого дня.

Відгуки про магазин
Вгору