Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UA

Майнинг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Asic обладнання від BITWALLET в Україні

Поява криптовалюти спричинила питання добування цифрових грошей. Для одних людей цей процес є додатковим засобом заробітку, майнери з досвідом вважають його сенсом існування. Ще недавно біткоїни можна було видобувати за допомогою простого комп'ютера, потім стали застосовуватися відеокарти. Але майнінг біткоїн стикається з іншою проблемною ситуацією – ступінь складності добування криптовалюти виріс, і знадобилося супер потужне, високотехнологічне обладнання, що споживає велику кількість електричної енергії. Такі складнощі частково вирішуються із виникненням на ринку спеціалізованого обладнання для майнінгу – Asic.

Купити Асік Майнер за найвигіднішою вартістю в Україні пропонує інтернет-магазин Bitwallet. У цьому розділі каталогу ви можете знайти широкий асортимент надійних машин Asic для добування криптовалюти (майнінгу).

Навіщо потрібно купити Асік?

Для того, щоб зрозуміти навіщо потрібен Асік, необхідно розібратися, що являє собою це обладнання. Asic майнер - інноваційна мікросхема, дія якої націлена на виконання певного виду робіт. Всі майнери розробники виробляють під конкретний алгоритм, який за допомогою пристрою Асік можна розшифрувати швидше, ніж це роблять звичайні відеокарти.

Автор біткоїн спочатку думав, що процес добування криптовалют повинен проводитися на стаціонарному комп'ютері, тобто застосовуючи центральний і графічний процесори. Але незабаром з'явився найкращий пристрій для майнінгу – Asic. Це інтегральна схема, яка заточена під виконання одного завдання: видобуток Bitcoin.

Якщо дивитися на Асік, як на простий комп'ютер, то в їхньому функціоналі мінімум можливостей, тому що їхнє головне призначення – розгадка біткоїн блоків. Тому, виробники створили сучасний пристрій таким чином, щоб ця функція виконувалася в рази оперативніше, ніж у аналогів.

Як купити майнінг-пристрої в Україні, що впливає на ціну?

Оформити замовлення можна в нашому інтернеті, попередньо підібравши модель, що відповідає вимогам. Для правильного вибору майнінг-обладнання варто звернути увагу на багато факторів, але найважливішими будуть:

 1. Хешрейт. Головна характеристика, що показує середню кількість операцій за певну одиницю часу, які здатне виконати пристрій. Найвищі показники дозволяють досвідченому майнеру заробляти в рази більше, проте вартість обладнання буде вищою.

 2. Електроспоживання. У ході роботи на Asic йде величезна витрата електроенергії. При підвищених тарифах на світ такий показник дуже впливає на заробіток майнера і на швидкість добування криптовалюти. Важливо знайти “золоту середину”. Ще важливий момент: електромережа може не витримати такої високої потужності приладу.

 3. Ціна ASIC. Цінова політика такого обладнання висока, вартість деяких моделей сильно відрізняються один від одного. Однак при підборі потрібної, обов'язково треба брати до уваги також і продуктивність, що безпосередньо впливає на окупність техніки.

Купити ASIC майнер – значить, почати гідно заробляти у Києві

Перший аспект для покупки Асіка в Україні – вибір перевіреного виробника. Найбільш надійним і досі залишаються китайські моделі асиків Bitmain. Асортиментний ряд обладнання під брендом Antminer найпопулярніші та затребувані у власному сегменті. Виробник також надає великий спектр додаткових послуг для людей, які займаються майнінгом. Серед їхньої кількості можна виділити спеціальну підтримку майнінг-пулу Antpool.

Сьогодні серед усієї лінійки асиків Bitmain Antminer за популярністю та популярністю у користувачів варто виділити такі моделі пристрою:

 1. Asic Bitmain Antminer X3. Для роботи використовується алгоритм Cryptonight, яка споживає 555 ВТ та наділена майнінговою частотою 220 кН/s.

 2. Asic Bitmain Antminer S9. Виконує свою роботу на алгоритмі SHA-255, споживає 1300 ВТ та має хешрейт 13,5 ТН/s.

 3. Asic Bitmain Antminer L3+. Працює на алгоритмі Scrypt, відрізняється споживанням 800 ВТ, потрібна потужність 504 МН/s.

Асік купити потрібної моделі ви можете на сайті нашого інтернет-магазину за доступними цінами, який налаштований і повністю готовий до майнінгу.

Основні особливості Асік обладнання

 • швидкий запуск;

 • не потребує оновлення ПЗ;

 • мінімальна кількість комплектуючих;

 • мале число алгоритмів, на яких працює пристрій;

 • підвищений рівень шуму;

 • при поломці обладнання ремонту не підлягає;

 • з швидкістю оновлюються моделі на ринку, а старі продати досить складно;

 • потужність обчислювальних процесів значно перевершують відеокарти.

Три причини купити обладнання Асік у нас

Інтернет-магазин Bitwallet пропонує покупку майнера у Києві за лояльними цінами. Окрім привабливої вартості пристроїв та вигідних умов покупки для наших клієнтів, ми можемо запропонувати 3 додаткові бонуси:

 1. Професійний Asic для майнінгу від світового виробника Bitmain. Бренд кілька років має великий успіх у створенні спеціального майнінгового обладнання, яке призначене для добування криптовалюти.

 2. Гарантія придбаний товар.

 3. Консультування, допомога та надійна підтримка з усіх питань від наших консультантів.

Як замовити Асік для майнінгу в Україні та окупити вартість за кілька днів: поради новачкам

Залежно від криптовалюти, яку ви хочете майнути, треба вибирати спеціальне обладнання. Наші спеціалісти рекомендують майнер, який спеціалізується на видобутку біткоїнів з певним алгоритмом. Щоб зробити остаточний вибір, потрібно порахувати окупність пристрою. Тут на допомогу прийдуть калькулятори, які працюють у режимі онлайн. На просторах інтернету зараз можна знайти велику кількість таких сервісів. Виберіть відповідний саме вам, введіть потрібні дані та дізнаєтесь наскільки швидко зможуть окупитися ваші витрати на майнінг-обладнання.

На швидкість окупності взагалі впливають ряд факторів, таких як:

 • тарифи на електроенергію у вашому регіоні;

 • чинний курс біткоїн або інший криптовалюти на добування якої налаштований асик майнер;

 • вартість обраної моделі;

 • складність майнінгової мережі, яка обрана для роботи;

 • цінова політика асик обладнання є прийнятною за умови, що термін окупності дорівнює 6-7 місяців, не враховуючи витрати на електрику.

Необхідно пам'ятати, що чим вища потужність мережі Bitcoin, тим складнішими будуть потрібні для її підтримки обчислення. Тому обладнання з малою потужністю, яке підключене до неї, не справляється з потоками інформаційних даних, що постійно зростають. Відповідно, люди, які займаються майнінгом, при використанні відеокарт і майнінгових ферм заробляють набагато менше. Застосування Asic у цьому плані дає майнер реальні переваги у добуванні біткоїнов.

Курс біткоїн часто зміняться в різні боки, підлаштовуючись під певну ситуацію в мережі. Ці ускладнення безпосередньо впливають на підвищення їх остаточної ціни. При обліку всіх факторів можна точно визначити, коли окупиться Асік майнер. За найсприятливіших прогнозів цей період наближається до 7-8 місяців.

Купуючи обладнання Asic в інтернет-магазині Bitwallet, ви зробите вигідну інвестицію у власне стабільне, фінансове майбутнє.

 

Вгору