BitBox02 - це друга версія флагманського апаратного гаманця криптовалюти Shift Crypto.

Коротко

  • Дві версії: пристрій з кількома монетами та пристрій, що містить лише біткойни
  • Немає резервного копіювання паперу: резервне копіювання насіннєвого файлу здійснюється на картці microSD
  • Гарний UI/UX та додаткові функції, що підвищують конфіденційність

Розпакування

Пристрій BitBox02 поставляється у герметично закритому поліетиленовому пакеті, який неможливо відкрити голими руками. Можна було б уявити, що такий підхід знижує ймовірність нападу на ланцюжок поставок. Усередині упаковки ви знайдете карту microSD, подовжувальний кабель USB-C до USB-A разом з деякими іншими аксесуарами та рекламними матеріалами.

Пристрій

BitBox02 має гладкий і футуристичний дизайн (який включає видимий OLED -екран). Він менший за більшість апаратних гаманців, але відчуває себе досить компактним. Ще одна відмінність від інших апаратних гаманців полягає в тому, що BitBox02 поставляється з роз'ємом USB-C, що означає, що ви можете безпосередньо під'єднати його до найновіших комп'ютерів та мобільних телефонів. Це стане в нагоді, коли ви в дорозі і хочете користуватися пристроєм, але не носите з собою відповідні перетворювачі або кабелі. Недоліком такого підходу є те, що пристрій знаходиться досить близько до комп’ютера, що може ускладнити доступ до кнопок. Але тому вони поставляють подовжувач, а для тих, хто має старший комп’ютер, Shift надає роз’єм USB-C до USB-A.

Налаштування

Налаштування BitBox02-це друга версія флагманського цифрового BitBox (зараз називається BitBox01) апаратного гаманця криптовалюти Shift Cryptos.

bitbox02

Після того, як додаток буде запущено, вам потрібно спочатку підключитися, а потім створити пару з пристроєм BitBox. Щоб створити пару з пристроєм, потрібно підтвердити, що код, показаний на екрані пристрою, відповідає коду, що відображається на екрані програми. Далі вам потрібно завантажити прошивку, яка є програмним забезпеченням, що запускає ваш апаратний гаманець.

bitbox02

Після встановлення прошивки додаток запитає вас, чи хочете ви створити новий гаманець або відновити існуючий з резервної копії. Виберіть створити, а потім дайте гаманцю назву. Наступний крок передбачає встановлення пароля для вашого BitBox. Тут ми також вперше відчули химерний досвід користування BitBox02 та його сенсори дотику. На відміну від будь-якого іншого обладнання, BitBox02 має вбудовані датчики по краях, з якими користувачі повинні взаємодіяти, щоб користуватися пристроєм. Основні рухи - це натискання для виділення та своєрідне защемлення для підтвердження. Введення пароля таким чином може зайняти хвилину, але процес веселий, і ви швидко його зрозумієте.

І останнє, але не менш важливе - вам потрібно створити резервну копію вашого гаманця. Для цього вставте картку MicroSD у гніздо для карти на задній панелі пристрою і вуаля - ваш гаманець створено резервну копію. Цей крок процесу виглядає надзвичайно плавним, оскільки вам не доведеться записувати початкову фразу вручну на аркуші паперу, як у більшості інших гаманців, зберігаючи той самий рівень безпеки.

Простота використання

Як і налаштування пристрою, загальний досвід користування BitBox02 досить приємний. UI/UX програми простий, а розширені функції для досвідчених користувачів можна ввімкнути в налаштуваннях. Нам також подобається, що Shift не підтримує кожен альткойн, оскільки він видаляє непотрібний безлад з програми. Якщо ви хочете надсилати та отримувати токени Ethereum (ERC20), потрібно ввімкнути їх вручну через налаштування.

bitbox02

Безпека

У BitBox02 використовується захищений чіп (ATECC608A) як спосіб криптографічного захисту конфіденційної інформації від хакерів. До сьогодні жоден захищений чіп ніколи не був зламаний.

Тим не менш, оскільки безпечні чіпи взаємодіють з іншими частинами апаратного гаманця (такими як порт для підключення та мікроконтролер), хакери в минулому знайшли творчі способи обійти розширену безпеку, надіславши їй неправильні інструкції. Наприклад, шкідливе програмне забезпечення може просто замінити адресу отримання, відображену вашим програмним забезпеченням гаманця або надіслану вами відправнику (тому важливо перевірити адреси!).

Ще один факт, який нам подобається у BitBox02,-це те, що він з відкритим кодом, що, як правило, робить гаманці більш безпечними, оскільки код може перевіряти багато експертів із безпеки.

Для тих, хто бажає абсолютної конфіденційності, Shift дозволяє увімкнути проксі -сервер Tor і підключитися до власного повного вузла. Таким чином ви зберігаєте всі свої дані локально (наприклад, свою IP -адресу), тим самим затуманюючи ваше місцезнаходження та ускладнюючи відстеження. Ще одна особливість, яка змушує прихильників конфіденційності стрибати, це те, що BitBox пропонує UTXO контроль для вашого біткойна. Зазвичай гаманці об’єднують UTXO з ваших різних адрес разом, що може дозволити комусь деанонімізувати ваші транзакції. Coincontrol дозволяє користувачам вибирати, з якої адреси та UTXO вони надсилатимуть, щоб фінансова конфіденційність була захищена, і ви не розкриваєте, які адреси належать разом (гаманець біткойна генерує багато адрес на користувача).

Загалом, BitBox02 - чудовий пристрій. Незважаючи на те, що такі компанії, як Ledger і Trezor, мали успіх уже кілька років, Shift вже на шляху до того, щоб стати лідером у сфері апаратного гаманця. З точки зору користувацького досвіду та безпеки він видатний. Єдиний мінус, який ми могли б знайти, - це відсутність сторонніх інтеграцій у гаманцях та на біржах. Сподіваюся, Shift наздожене!